Cele mai bune apartamente în San Pedro de Atacama

Descoperiți selecția noastră de apartamente excelente din San Pedro de Atacama

Filtrare după:

Scor din evaluări

Superb: 9+ Foarte bine: 8+ Bine: 7+ Plăcut: 6+
Favoritele noastre Prețurile mici mai întâi Număr de stele și preț Scor + nr. comentarii

Pentru a vedea cele mai recente prețuri și oferte, selectați datele sejurului.

Peumayen Atacama cabaña&Hostal se află în San Pedro de Atacama și pune la dispoziție vedere la munte, o piscină în aer liber, o grădină, un lounge comun, o terasă și facilități de grătar.

Beautiful and quiet location. Lovely clean swimming pool. Secure parking. Clean and very comfortable room. Property appears new or recently refurbished. Really lovely. Highly recommended. Maria the manager/ owner was incredibly efficient, kind and knowledgeable and helped us with changing a tire on our car that had a puncture. Brilliant.

per noapte

Hostal Yurak se găsește în San Pedro de Atacama, la 8 km de Piedra del Coyote și la 29 km de Termas de Puritama. Oaspeții au la dispoziție WiFi gratuit în întreaga proprietate.

This property was very close to the center of town (short 5 minute walk) and the bus station (around the corner). It had every little convenience you can think of and lots of space. Boris was incredibly helpful and even printed a rather long document for me and allowed us to borrow the modem to put in our unit for an interview I had while visiting. His kindness and helpfulness was beyond appreciated! Thanks Boris!

9.5
Excepţional
166 evaluări
Preț de la
US$59,50
per noapte

Casa turis se află în localitatea San Pedro de Atacama din regiunea Antofagasta Region și are un patio. Această proprietate oferă WiFi gratuit, acces la un balcon și parcare privată gratuită.

9.5
Excepţional
13 evaluări
Preț de la
US$66,64
per noapte

Casa TAQI se găsește în San Pedro de Atacama, la 8 km de Piedra del Coyote, și oferă WiFi gratuit, o terasă și parcare privată gratuită. Oaspeții de la acest apartament au acces la un patio.

Marco was extremely attentive and easy to communicate with. He even brought us bread for breakfast at 6:30 am before our morning tour, above and beyond any expectation I had. The place was extremely clean and very well stocked, I didn't expect the host to leave food for breakfast as we were renting a house rather than staying in a hotel.

9.2
Superb
39 evaluări
Preț de la
US$61,48
per noapte

Cabañas La Marca pune la dispoziție cazare în San Pedro de Atacama, la 29 km de Termas de Puritama, la 7 minute de mers pe jos de San Pedro Church și la 2 km de Pukará de Quitor.

per noapte

Cabañas Rica-Rica Lodge se găsește la 8 km de Piedra del Coyote și are o grădină, facilități de grătar și room-service. Oaspeții au la dispoziție WiFi gratuit în întreaga proprietate.

It was a calm accomodation with a lot of space....very comfortable for a longer stay. We had everything we needed and liked it very much. Juliana and Bruno are nice and helpful persons.

9.1
Superb
35 evaluări
Preț de la
US$81,99
per noapte

Hostal casa talitha se află la 8,1 km de Piedra del Coyote și oferă o grădină, o terasă și unități de cazare cu WiFi gratuit și patio. Se oferă la locație parcare privată.

Really nice clean room. Helpful host and use of kitchen facilities was good. Location was a little out of the centre but only about 10 minutes 5

9.1
Superb
49 evaluări
Preț de la
US$71,76
per noapte

Cabañas Pankara se află în San Pedro de Atacama, la aproximativ 13 km de Piedra del Coyote și la 33 km de Termas de Puritama, și include un centru de fitness, o grădină și o terasă.

9.6
Excepţional
23 evaluări
Preț de la
US$80,92
per noapte

Casa Once are cazare cu WiFi gratuit în San Pedro de Atacama, la 8,1 km de Piedra del Coyote, la 27 km de Termas de Puritama și la 15 minute de mers pe jos de San Pedro Church.

9.1
Superb
27 evaluări
Preț de la
US$64,97
per noapte

Cu o locație convenabilă în San Pedro de Atacama, la 28 km de Termas de Puritama și la 14 minute de mers pe jos de San Pedro Church, TIK'A WASI SUP include o terasă și o recepție deschisă nonstop.

Căutați un un apartament?

Pentru călătorii care apreciază un spațiu propriu la sfârșitul zilei, un apartament este căminul perfect la depărtare de casă. Camerele mobilate și facilitățile de bucătărie oferă grupurilor și familiilor flexibilitatea de a se bucura separat de pauze, sau de a plănui în timpul mesei activitățile zilei următoare. Adesea, acestea sunt disponibile atât pe termen scurt, cât și lung.
Căutați apartamente în San Pedro de Atacama

Cele mai rezervate apartamente din San Pedro de Atacama luna aceasta

Bucurați-vă de micul dejun în San Pedro de Atacama!

· 39 evaluări

El lugar muy limpio y ordenado. Anfitrión muy amable.

• Hostal Yurak
    9,5
    Scor: 9,5
    Excepţional
    Evaluat cu excepţional
     · 166 evaluări

Excelente ubicación, muy cómodas y limpias. Don Boris muy buen anfitrión.

· 27 evaluări

La ubicación y la comodidad de la casa, todo muy agradable.

• Cabañas San Pedro de Atacama.
    8,1
    Scor: 8,1
    Foarte bine
    Evaluat cu foarte bun
     · 7 evaluări

Cabañas San Pedro de Atacama. Se află la aproximativ 29 km de Termas de Puritama și oferă vedere la grădină, un patio și un ibric electric.

• Cabañas Caur
    8,8
    Scor: 8,8
    Fabulos
    Evaluat cu fabulos
     · 73 evaluări

Cabañas Caur se află în San Pedro de Atacama, la aproximativ 7,5 km de Piedra del Coyote și la 29 km de Termas de Puritama, și include o grădină și o terasă. Se oferă la locație parcare privată.

excelente ubicación y la gente que atendía, tenía buena disposición

Economisiți bani la apartamente în San Pedro de Atacama - opțiuni cu buget redus disponibile!

• casa turis
    Opțiuni cu buget redus disponibile
    9,5
    Scor: 9,5
    Excepţional
     · 13 evaluări

Casa segura, com garagem. Tudo organizado e limpo.

• Cabañas Pankara
    9,6
    Scor: 9,6
    Excepţional
     · 23 evaluări

El lugar exterior La vista al volcan La amabilidad de Barbara.

• Cabañas Antay, antes Casa Kirckir
    8,5
    Scor: 8,5
    Foarte bine
     · 116 evaluări

Cabañas Antay, antes Casa Kirckir se găsește la 7,8 km de Piedra del Coyote și oferă o terasă, facilități de grătar și o recepție deschisă nonstop.

La ubicacion muy cerca de todo caminando al centro

• Santorini house y Santorini house 2
    8,5
    Scor: 8,5
    Foarte bine
     · 38 evaluări

Santorini house y Santorini house 2 se află în San Pedro de Atacama, la 8,2 km de Piedra del Coyote și la 30 km de Termas de Puritama, și pune la dispoziție cazare cu WiFi gratuit și o grădină cu o...

Lugar cerca del centro y buena atención de parte del arrendatario.

• Yila minidepartamento
    8,6
    Scor: 8,6
    Fabulos

Yila minidepartamento se află în San Pedro de Atacama, la 7,9 km de Piedra del Coyote, și oferă WiFi gratuit, o grădină și parcare privată gratuită.

· 1 evaluare

Mini departamento en hostal oferă cazare în San Pedro de Atacama, la 8,1 km de Piedra del Coyote, la 29 km de Termas de Puritama și la 13 minute de mers pe jos de San Pedro Church.

• departamento 2 ambientes en hostal

Departamento 2 ambientes en hostal se află în San Pedro de Atacama, la 8,1 km de Piedra del Coyote, la 29 km de Termas de Puritama și la 13 minute de mers pe jos de San Pedro Church.

• Departamento entrada privada
    8,0
    Scor: 8,0
    Foarte bine

Departamento entrada privada se găsește în San Pedro de Atacama, la 8,1 km de Piedra del Coyote, la 29 km de Termas de Puritama și la 12 minute de mers pe jos de San Pedro Church.

Acces excelent la centrul orașului! Vedeți aceste apartamente, situate în San Pedro de Atacama

• Casa Ñujtas - cultura, viajes, experiencias
    10,0
    Scor: 10,0
    Excepţional

Casa Ñujtas - cultura, viajes, experiencias se află în San Pedro de Atacama, la 28 km de Termas de Puritama și la 7 minute de mers pe jos de San Pedro Church, și pune la dispoziția oaspeților o...