Overslaan en naar de inhoud gaan

Filter op:

Aantal sterren

Beoordeling

Astérion – 222 hotels en andere accommodaties
om de nieuwste deals en prijzen te bekijken.
Grecotel Marine Palace & Aqua Park, hotel in Astérion

Grecotel Marine Palace & Aqua Park is een milieuvriendelijk hotel met 6 zwembaden en een waterpark met een glijbaan en een fontein.

Een echt familiehotel met geweldige kindershows in de avond. Kwalitatief, lekker en grieks eten. Prachtige locatie aan een mooi strandje. We zijn hier voor de 2e keer naartoe geweest, iets wat we nog nooit gedaan hebben in ons leven☺️ een echte aanrader dus met kleine kinderen! En natuurlijk niet te vergeten, gratis kamer upgrade gekregen met prachtig zicht! Ook bedankt aan de poetsvrouwen voor het goede werk.
8.8
Score 8.8
Heerlijk
Beoordeeld als geweldig
196 beoordelingen
Prijs vanaf€ 278,70per nacht
Ammos Suites, hotel in Astérion

Located in Rethymno, just 10 metres from the sandy beach, Ammos Suites features an outdoor pool with a furnished sun terrace. It also provides free WiFi access throughout.

Ammos Suites is schoon, heeft goede bedden, een heerlijk gevarieerd ontbijt en de locatie is top! Iets buiten het drukke centrum maar pal aan zee. Het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam.
9.2
Score 9.2
Fantastisch
Beoordeeld als fantastisch
358 beoordelingen
Prijs vanaf€ 192,13per nacht
Dyo Suites, hotel in Astérion

Dyo Suites ligt in de stad Rethimnon, op een steenworp afstand van het zandstrand en op 10 minuten lopen van de schilderachtige historische binnenstad.

Alles was TOP Supervriendelijk personeel
9.3
Score 9.3
Fantastisch
Beoordeeld als fantastisch
639 beoordelingen
Prijs vanaf€ 451,50per nacht
Swell Boutique Hotel, hotel in Astérion

Het Swell Boutique Hotel ligt aan het strand in de stad Rethymno, en biedt een gedeeld zwembad en een restaurant.

Uitstekende ligging en (typisch Grieks) vriendelijk personeel. Prachtig zeezicht, prima ontbijt, gratis parking rondom in de straten, Wandelafstand van oude centrum met leuke winkelstraatjes en horeca. Uitstekend restaurant op enkele passen.
8.9
Score 8.9
Heerlijk
Beoordeeld als geweldig
394 beoordelingen
Prijs vanaf€ 297per nacht
Melrose Rethymno by Mage Hotels, hotel in Astérion

Het Melrose Rethymno by Mage Hotels bevindt zich op slechts 70 meter van het strand van Rethimnon. Het hotel beschikt over een zwembad en een eigen restaurant.

Het hotel was geweldig, alles was schoon en netjes. Het ontbijt buffet was uitgebreid en het eten was erg lekker. Elke dag waren er een aantal nieuwe dingen qua eten. Het personeel is erg vriendelijk en ze helpen je overal bij voor zover mogelijk. Ook is de ligging van het hotel heel fijn, 2 minuten lopen van het strand af en ongeveer 15 minuten lopen naar het oude centrum van Rethymno Wij hebben hier een super vakantie gehad en willen zeker terugkomen!
9.3
Score 9.3
Fantastisch
Beoordeeld als fantastisch
329 beoordelingen
Prijs vanaf€ 174per nacht
The Syntopia Hotel - Adults Only, hotel in Astérion

Dit 4-sterrenhotel is ideaal gelegen tegenover een gouden zandstrand, slechts 6 km ten oosten van Rethymnon.

Alles was tip top in orde. De vriendelijkheid van het personeel was subliem. Het eten was voldoende gevarieerd. Propere en ruime kamer met leuk balkonnetje.
9.2
Score 9.2
Fantastisch
Beoordeeld als fantastisch
227 beoordelingen
Prijs vanaf€ 271,03per nacht
Kapsaliana Village Hotel, hotel in Astérion

Kapsaliana Village wordt omgeven door de grootste olijfboomgaard op het eiland Kreta en ligt op een rustige locatie met een prachtig uitzicht op het landschap en de zee.

Super, onovertroffen ontbijt. Zeer vriendelijk personeel, doen alles om je te helpen. Wandeling vanaf het Arkadi klooster is een aanrader. Zwembad is verwarmd, super in april.
9.5
Score 9.5
Voortreffelijk
Beoordeeld als uitzonderlijk
178 beoordelingen
Prijs vanaf€ 269,50per nacht
Minos Hotel, hotel in Astérion

Dit onlangs gerenoveerde hotel ligt dicht bij het strand en het centrum van de stad en biedt u een warme sfeer en een uitstekende service. De kamers kijken uit op het zwembad of de tuinen.

Ruime kamer, schoon, vriendelijk personeel.
8.2
Score 8.2
Erg goed
Beoordeeld als erg goed
209 beoordelingen
Prijs vanaf€ 135,76per nacht
Pearl Beach, hotel in Astérion

Het Pearl Beach Hotel ligt direct aan het strand van Rethymnon. Het heeft 1 zwembad met gratis ligbedden en een fitnesscentrum met een binnenzwembad en een hot tub.

Lekker zwembad
8.2
Score 8.2
Erg goed
Beoordeeld als erg goed
134 beoordelingen
Prijs vanaf€ 188per nacht
Rethymno Palace, hotel in Astérion

Rethymno Palace ligt direct aan het zandstrand van Adelianos Kampos en beschikt over een buitenzwembad en een zonneterras met ligstoelen.

Ligging
7.9
Score 7.9
Goed
Beoordeeld als goed
195 beoordelingen
Prijs vanaf€ 171per nacht
Toon alle 11 hotels in Astérion
Schrijf je in om exclusieve deals te zien

Prijzen dalen zodra je je inschrijft!