Grecotel Marine Palace & Aqua Park is een milieuvriendelijk hotel met 6 zwembaden en een waterpark met een glijbaan en een fontein.
katleen
België
Een echt familiehotel met geweldige kindershows in de avond. Kwalitatief, lekker en grieks eten. Prachtige locatie aan een mooi strandje. We zijn hier voor de 2e keer naartoe geweest, iets wat we nog nooit gedaan hebben in ons leven☺️ een echte aanrader dus met kleine kinderen!
En natuurlijk niet te vergeten, gratis kamer upgrade gekregen met prachtig zicht! Ook bedankt aan de poetsvrouwen voor het goede werk.
Located in Rethymno, just 10 metres from the sandy beach, Ammos Suites features an outdoor pool with a furnished sun terrace. It also provides free WiFi access throughout.
Esther
Nederland
Ammos Suites is schoon, heeft goede bedden, een heerlijk gevarieerd ontbijt en de locatie is top! Iets buiten het drukke centrum maar pal aan zee. Het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam.
Dyo Suites ligt in de stad Rethimnon, op een steenworp afstand van het zandstrand en op 10 minuten lopen van de schilderachtige historische binnenstad.
Het Swell Boutique Hotel ligt aan het strand in de stad Rethymno, en biedt een gedeeld zwembad en een restaurant.
Luc
België
Uitstekende ligging en (typisch Grieks) vriendelijk personeel. Prachtig zeezicht, prima ontbijt, gratis parking rondom in de straten, Wandelafstand van oude centrum met leuke winkelstraatjes en horeca. Uitstekend restaurant op enkele passen.
Het Melrose Rethymno by Mage Hotels bevindt zich op slechts 70 meter van het strand van Rethimnon. Het hotel beschikt over een zwembad en een eigen restaurant.
RWouters
Nederland
Het hotel was geweldig, alles was schoon en netjes. Het ontbijt buffet was uitgebreid en het eten was erg lekker. Elke dag waren er een aantal nieuwe dingen qua eten. Het personeel is erg vriendelijk en ze helpen je overal bij voor zover mogelijk. Ook is de ligging van het hotel heel fijn, 2 minuten lopen van het strand af en ongeveer 15 minuten lopen naar het oude centrum van Rethymno
Wij hebben hier een super vakantie gehad en willen zeker terugkomen!
Dit 4-sterrenhotel is ideaal gelegen tegenover een gouden zandstrand, slechts 6 km ten oosten van Rethymnon.
Nelle
België
Alles was tip top in orde. De vriendelijkheid van het personeel was subliem. Het eten was voldoende gevarieerd. Propere en ruime kamer met leuk balkonnetje.
Kapsaliana Village wordt omgeven door de grootste olijfboomgaard op het eiland Kreta en ligt op een rustige locatie met een prachtig uitzicht op het landschap en de zee.
Geert
België
Super, onovertroffen ontbijt. Zeer vriendelijk personeel, doen alles om je te helpen. Wandeling vanaf het Arkadi klooster is een aanrader.
Zwembad is verwarmd, super in april.
Dit onlangs gerenoveerde hotel ligt dicht bij het strand en het centrum van de stad en biedt u een warme sfeer en een uitstekende service. De kamers kijken uit op het zwembad of de tuinen.
Het Pearl Beach Hotel ligt direct aan het strand van Rethymnon. Het heeft 1 zwembad met gratis ligbedden en een fitnesscentrum met een binnenzwembad en een hot tub.
We hebben meer dan 70 miljoen beoordelingen van accommodaties, allemaal van echte, geverifieerde gasten.
Hoe werkt het?
1
Het begint met een boeking
Het begint met een boeking
Alleen wie via ons boekt, kan het verblijf beoordelen. Zo weten we zeker dat onze beoordelingen afkomstig zijn van echte gasten die in een accommodatie verbleven hebben.
2
Gevolgd door een reis
Gevolgd door een reis
Onze gasten bezoeken de accommodatie en ervaren zelf of de kamer rustig is, of het eten inderdaad lekker smaakt en hoe vriendelijk het personeel is.
3
Ten slotte, een beoordeling
Ten slotte, een beoordeling
Reis voorbij? Gast aan het woord. Wij checken of de beoordeling echt is, en of er geen grof taalgebruik in staat. Dan plaatsen we hem op de website van Booking.com.
Als je via ons hebt geboekt en een beoordeling wilt geven, dan moet je eerst inloggen.